The Loft Gastropub

5 поверх
Час роботи:

Тел: (067) 640-50-88

Сайт: https://www.facebook.com/LoftGastropub/

«LOFT (англ. – горище, верхній поверх) – просторе приміщення, часто промислового призначення, переобладнане під житло та офіси.

Ідея Loft зародилася в результаті використання фабричних приміщень в 40-х роках минулого століття в Манхеттені, Нью Йорк. Пройшовши шлях від майстерні до стильного приміщення, loft опинився на піку моди у 50-их роках. Незабаром за оригінальним житлом та офісами закріпився статус елітних. І тепер в США та Європі в loft-концепції відкриваються офіси та галереї, ресторани та клуби.

Ключові особливості стилю loft диктує промисловий тип приміщень – відкрите планування, максимум простору і світла, а також обов’язкове сусідство старих і нових матеріалів – вікова цегляна кладка, бетонні стіни, проста дощата підлога поєднується зі склом, хромованими деталями та ультрасучасною технікою.

За півстоліття існування loft-концепції мешканці таких приміщень змінювались – від художників і архітекторів з їх студіями і галереями, до фінансистів та їх офісів. Але всіх цих людей об’єднує індивідуальність, свобода самовираження та небажання жити в рамках умовностей.

Саме для таких людей створено The Loft Gastropub.»