Sharm Lingerie

4 поверх
Час роботи: 10.00-20.00

Тел: 050 488 76 76

Сайт: https://mybrafitting.com/

Дорогі пані!

Запрошуємо до лінжері простору «SHARM».
Тут ви можете накопичувати, навіть не купуючи , а потім витрачати!

А в електронному просторі UDS https://sharmbest.uds.app/c/ можна зручно розглядати наш асортимент.

Замовляти доставку.

Тут усі наші контакти, де ми з вами на зв’язку 24/7.

Онлайн кешбек сервіс тепер у Sharm!

Заробляй бали, отримуй бонуси за рекомендації друзям, а також кешбек за покупки свої та друзів.

Скачай UDS App

Зареєструйся

І отримай 100 балів, натисніть кнопку Приєднатися

отримуй кешбек 5%-15% за кожну покупку

отримуй 200 балів за кожну рекомендацію друзям

1% кешбеку за кожну покупку друзів

кожного року до Дня народження отримуй 200 балів

можлива 50% оплата покупки тільки балами

1 бал = 1 гривня

Ваш #sharmlingerie

А наші білизняні стилісти підберуть для вас бюстгальтер, який подбає про ваше здоров’я і наповнить жіночою енергією, в якому буде комфортно грудям будь-якого розміру і форми, вдень і вночі, а вам залишиться тільки дістати свій смартфон і розплатитися до 50% від вартості чека вашими балами.

В результаті правильного підбору всіх елементів рівноважної конструкції бюстгальтера в організмі виникає часткова компенсація навантаження тканинами грудної залози на м’язи плечей та хребта, що призводить до розвантаження та більш функціональної роботи цих м’язів у житті.

Ми знаємо, що проблема пошуку та дискомфорту може назавжди зникнути з вашого життя.

 А втома, швидка стомлюваність, дискомфорт та прогресуюче погіршення якості життя – це ціна, яку платить жінка за неправильно підібраний бюстгальтер.

Ми дбаємо про ваше здоров’я та враховуємо індивідуальні особливості кожної леді: форми жіночих грудей та тіла, розмір грудей, відстань між грудьми, вік, рівень підняття грудей, обхвату, центрованості, пропорційності, м’язовий тонус 5 групи м’язів, режим активності, фізіологічний стан та багато іншого.

Метод індивідуального підбору бюстгальтера, функціональний брафіттинг проводиться з дотриманням контролю 7 точок бездоганної посадки бюстгальтера і використовує метод м’язового тестування.

Вибираючи для вас бюстгальтер, білизняні стилісти контролюють його пояс, наповненість чашок, кісточки, перемичку між чашками і висоту стану бюстгальтера, бретелі і рівень піднятості грудей, а також фіксують тонус м’язів, які реагують на одягнений на вас бюстгальтер.

У салоні «Шарм» для Вас підберуть бюстгальтер різних моделей – від класичних до спортивних, із різних матеріалів та тканин для кожного моменту у вашому житті.

А ще в нас є післяпродажне обслуговування. Що це?

Це коли після послуги брафіттинга ми через час перевіряємо бюстгальтер  на профпридатність.

Або впевнено направляєте свого чоловіка до нас до салону для вибору подарунка для вас, коханої. Тут уже знають вашу форму, розмір та перевагу, тому «прольоту» не буде. Чоловік нехай вибере лише колір комплекту.

Або робите безпечне онлайн замовлення: ми ж запам’ятали ваші груди.

А ще в нас лише ретельно відібраний на світових та європейських виставках асортимент білизни понад 100 різних форм та розмірів бюстгальтерів  та купальників, аксесуарів для відпочинку та домашнього одягу.

В офлайн просторі Sharm можна красиво сфотографуватися для Інстаграм, випити чашку зеленого або чорного чаю зі смачною вуглеводною цукеркою, обговорити нагальні питання в душевній компанії свого особистого стиліста!

Лікар бюстгальтер чекає на вас, буде відібраний вашим тілом, і буде позитивно впливати на самопочуття та здоров’я протягом усього часу використання.

У продажу є подарункові сертифікати на 500 , 1000, 2000 і 5000 грн і сертифікати на послугу «Індивідуальний брафіттинг».

Ми в Instagram:  sharm_lingerie

Асортиментhttps://sharmbest.uds.app/c/