Sincera

2 этаж
Время работы: 10.00-22.00

Тел: (056) 372 51 79

Сайт: http://sincera.ua

Історія Sincera— це історія, яка заслуговує бути розказаною. Італійський бренд відрізняється не тільки своєю вишуканістю, а й надзвичайним перетворенням — за короткий час невеликий проект зі створення колекції прикрас трансформувався в окрему марку, яка підкорила серця жителів різних європейських країн.

Sincera увійшла в світ аксесуарів з моменту початку співпраці талановитих дизайнерів, які раніше розробляли аксесуари для брендів зі світовим ім’ям. В результаті цей спільний експеримент подарував життя повноцінним колекціям прикрас. Успішний старт став поштовхом для подальшого розвитку бренду, яке триває і по сьогоднішній день. Ми завжди знаходимося в пошуках нових форм, тенденцій і кольорових рішень.

В античну епоху існувало поняття Sin Cera — «Без воску». Майстри використовували в своїй роботі віск, з метою приховати дефекти, що дозволяло продавати товар за завищеними цінами. Але деякі майстри проставляли на своїй кераміці спеціальний знак — Sin Сеra (без воску), який вказував на унікальність і оригінальність виробу. З тих пір і виникло це стійке словосполучення, що свідчить про справжній талант, автентичність та здатність художника створювати шедеври — «Без Воску» (Sin Cera). На сьогодні дизайнери бренду Sincera також дотримуються цього принципу. Їх робота підтверджує, що прикраси ТМ Sincera заслуговують носити таке сильне і зобов’язуюче ім’я. Всі вироби несуть в собі оригінальність і щирість, що підкреслюють особистісну індивідуальність і красу.

Цінність прикрас Sincera полягає у високому смаку кожного виробу. Але головним фактором самобутності прикрас є любов, з якою вона створюється! Творчість, нові віяння і креативність — все це властиво продукції ТМ Sincera, яка знайде відгук у душі кожної жінки!