Marks & Spencer

2 этаж
Время работы: 10:00 до 22:00

+380933583003

Сайт: http://marksandspencer.ua

Marks & Spencer — британський бренд одягу, взуття, аксесуарів, нижньої білизни та косметичних засобів. Майже 150-річна історія марки — це історія успіху, лідерства в індустрії та світового визнання!

Мільйони шанувальників Marks & Spencer з різноманітних куточків планети об’єднує любов до класичного стилю та зацікавленість модними тенденціями, вподобання традицій британської якості та відкритість до інновацій. У кожній колекції Marks & Spencer залишається вірним своїм цінностям: класичним дизайнам, стандартам якості, екологічно чистим матеріалам, секретам кравецької майстерності, що передаються із покоління у покоління, високому рівню обслуговування та демократичній ціновій політиці.

Від підбору практичних образів на кожен день до вечірніх look-ів для урочистих подій, від приємного шопінгу для себе до покупок для всієї родини – візит до магазину Marks & Spencer дарує задоволення та насолоду.

Із дня заснування у 1884 році завдяки врахуванню потреб покупців та відданості своїм клієнтам, британський бренд Marks & Spencer створив одну з найчисельніших торгових мереж. 9 магазинів в Україні та більше 1000 у 45 країнах світу!

Сторінка в Facebook
Сторінка в Instagram
Сайт