Lee & Wrangler

1 этаж
Время работы: 10.00-21.00

тел: (056) 379-04-03

Сайт: http://branddepot.com.ua

Мультибрендовий концептуальний магазин «Lee & Wrangler» пропонує високоякісний джинсовий одяг оригінальних американських брендів, відомих у всьому світі.

Історія брендів

Wrangler -легендарна марка американських джинсів. Прямий крій, висока посадка, важка (щільна) бавовна — все це про джинси Wrangler. Ще однією відмінністю бренду є особливе плетіння тканини «в ялинку». Бренд був створений компанією Blue Bell в 1947 році і його гасло «Wrangler — назавжди» не випадковий, адже у цих джинсів є своя особлива категорія покупців, яка навряд чи проміняє їх на щось інше.

Wrangler — це легенда, яка народилася з культури родео. У джинсів цього бренду 7 характерних відмінностей: плоскі заклепки, маленька кишенька для монет, подвійний шов на кокетці над задніми кишенями, який захищає їх вміст, сім хлястиків для ременя, шкіряний лейбл, з глибоким тисненням слова Wrangler і, нарешті, «мотузковий» стиль логотипу, що відображає волю і бойовий дух бренду.

Lee — найстаріша марка джинсів, заснована в 1889 році в Америці і відома по всьому світу. Її засновник Генрі Девід Лі. Саме Генрі Лі придумав застібку-блискавку і контрастну прострочку, які стали незмінними атрибутами всіх сучасних джинсів. Джинси Lee відомі в усьому світі, перш за все завдяки своїй неперевершеній якості: велика увага приділяється обробці швів, а також джинси цієї марки завжди шиються на 100% з натуральних тканин.

LEE — це ціла історія. Спочатку це був лише робочий одяг, надійний і міцний. З тих пір пройшло більше 100 років, традиції залишилися незмінними, а деякі пари джинсів шиють досі, як і сотню років тому.

E-mail: Lee.Wrangler.pe@itc-trade.com.ua
Facebook
Instagram