KEDDO

3 поверх
Час роботи:

066 699 59 94

Сайт:

KEDDO — це щось більше, ніж просто взуття в стилі casual. Це мода міських вулиць, що вирвалася з одноманітної повсякденності, динамічна і зухвала. KEDDO створений для тих, хто шукає натхнення для нових сміливих і оригінальних образів. Для тих, хто знає, чого хоче, і не боїться експериментувати.

Заснований на початку 1990-х років, бренд давно отримав культовий статус не тільки у себе на батьківщині в Великобританії, але і далеко за її межами. На сьогодні за обсягом продажів KEDDO впевнено входить до 20 лідерів сегмента Fashion Casual Footwear Market. Запорука успіху KEDDO полягає в найкращому поєднанні ціни і якості, втіленому в широкому асортименті взуття для чоловіків, жінок і дітей. З сезону в сезон над оригінальним дизайном нашого взуття працює міжнародний штат дизайнерів з усіх куточків планети. Це робить наші колекції по-справжньому яскравими і еклектичними.

Протягом багатьох років KEDDO створював свій власний стиль. Завжди дотримуючись найактуальніших модних тенденцій, нікого не копіюючи і залишаючись вірним своїй філософії, бренд зумів визначити напрямок моди нового тисячоліття. Живіть за своїми правилами! Експериментуйте! Зробіть свій образ неповторним разом з KEDDO!