A.BIAGGI LINE

3 поверх
Час роботи: с 10:00 до 21:00

Тел: (0562) 39-27-37

Сайт: https://ua.antoniobiaggi.com/

Antonio Biaggi — сучасний бренд взуття та аксесуарів, натхненний динамічним ритмом життя світових столиць моди. Останні тенденції високої моди в унікальній інтерпретації, бездоганний дизайн і особлива увага до деталей — саме це є візитною карткою кожної колекції.

З моменту заснування компанія впевнено заявила про себе на міжнародному ринку. Як визнаний fashion-експерт на чолі з професійним дизайнерським бюро Antonio Biaggi диктує стиль, який дозволяє відчувати себе в тренді в будь-якій точці світу. Взуття та аксесуари бренду втілюють останні віяння з подіумів Мілана, Парижа, Токіо, Нью-Йорка і Лондона і, при цьому ідеально пасують для звичних маршрутів будь-якого міста. Елегантна класика — для ділових зустрічей, ультрамодні моделі — для гламурних вечірок, комфортний casual і sport-chic — для захоплюючих подорожей. Завдяки стильовій різноманітності кожна модель Antonio Biaggi зробить будь-який образ ефектним і незабутнім. Крім того, в кожній колекції представлені взуття та аксесуари, які гармонійно поєднуються між собою за кольором, фактурою та стилістикою. Такі готові рішення стануть не просто фінальним штрихом, а яскравим акцентом будь-якого аутфіта.

Взуття та аксесуари Antonio Biaggi — це вибір тих, хто не боїться висловлювати свою унікальність і демонструє світу стиль в дії.

Antonio Biaggi: Твоє місто! Твій стиль! Твій вихід!