“Зроби світ прекрасним – розкажи свою історію”. Конкурс

Ви двоє давно чекали цієї миті.

Коли кожен пересвідчився, що поряд – та сама людина, залишається лише зробити вирішальний крок. Комусь – наважитися, комусь – дочекатися. Аби впевнитися, що ви прагнете одного, спільного щастя.
Компанія AURUM прикрашає щасливі миті вашого життя.
Готові придбати каблучку для заручин? Ми пропонуємо приємний бонус — п’ятивідсоткову знижку на майбутні обручки. Знижка буде дійсною до 30 вересня.
Весілля навесні, влітку або на початку осені — обирайте дату, обирайте обручки в AURUM.

До речі, чи є у вас план або “рецепт”, як освідчитися у коханні? Скільки романтичних варіантів може бути! Ми обожнюємо слухати історії таких пропозицій – кумедні, захоплюючі, милі і чарівні – особливі для кожної пари! А тому пропонуємо конкурс – “Зроби світ прекрасним – розкажи свою історію”.

Умови максимально прості:
1.підпишіться на сторінку AURUM;
2.вподобайте п’ять останніх публікацій;
3.розмістіть у себе пост з гештеґом #aurum_moments, присвячений вашому неповторному моменту освідчення у коханні. Нагадайте про це також у Stories(в Instagram) або в коментарях під конкурсним постом (в Facebook);
Обов’язково: не забудьте вказати гештеґ #aurum_moments і відмітити нашу сторінку.

В День усіх закоханих, випадковість визначить трьох щасливчиків, які отримають каблучки у подарунок.

Призовий фонд складає три срібні каблучки для переможцівInstagramта дві срібні каблучки для переможців Facebook. Переможця буде визначено рандомно 14 лютого 2022 року.

Нехай ваші почуття будуть почутими, і лише навзаєм ❤️

Кохайте і будьте коханими! Не приховуйте своїх почуттів, вони мають бути почутими!