Акція «Ланцюгова реакція» – ваш спонсор вигідного шопінгу

Іноді купівля ювелірних прикрас – то ціле випробування. Коли доводиться нагадувати собі, що бути транжирою зовсім не на часі. Та досить вже себе картати! Купувати більше в AURUM вигідно.

З 4 жовтня по 13 листопада отримайте знижку до 60% за одну золоту прикрасу у чеку, а якщо купуєте від 2-х і більше  – ще мінус 5%! Акція «Ланцюгова реакція» – ваш спонсор вигідного шопінгу.

Знижка на золоті обручки також не мала  — 64%, дисконт клієнта діє.

Пропонуємо знижку до 17% на золоті прикраси зі вставками дорогоцінного каміння. Знижка не діє на уцінені вироби, що відмічені кольоровими стікерами та золоті обручки. Дисконт клієнта діє.

Надається також знижка 47% на срібні прикраси, 20% на ікони, обереги та дитячі подарунки. За винятком виробів з фіксованими цінами, що відмічені кольоровими стікерами та бірками. Дисконт клієнта дійсний.

Встановлюється фіксована ціна за 1 грам на вибрані золоті прикраси без дорогоцінних вставок із категорії “уцінка”, що позначені:

— жовтими стікерами – ціна 2300 грн/г;

— сірими стікерами (окрім обручок) – ціна 2500 грн/г;

— обручки, що позначені сірими стікерами – 2150 грн/г;

— обручки, що позначені жовтими стікерами – 2250 грн/г.

На золоті прикраси з дорогоцінними вставками, що відмічені червоним стікером, надається знижка 50% до ціни, вказаної на бірці. Акційна цінова пропозиція на срібні прикраси з кольоровими цінниками — діє фіксована знижка 70%. Дисконт клієнта на такі вироби не діє.

І не забувайте ще про знижку 5% до Дня народження відповідно до умов Дисконтної програми та знижку Захисника 5%. Вони зроблять ваші покупки ще приємнішими.

 

До зустрічі у фірмових магазинах AURUM!