Ювелірний дім SOVA анонсував колаборацію з українським гуртом TheHardkiss

Колекцію SOVA x TheHardkiss презентують вже 25 березня.

Український ювелірний бренд SOVA анонсував колаборацію з гуртом TheHardkiss. Колекція буде доступна в продажу з 25 березня.
Гурт активно співпрацює з українськими дизайнерами і вже встиг сформувати образ, продуманий до деталей і прикраси — не виняток.
Юлія Саніна, фронтвумен гурту TheHardkiss безпосередньо брала участь у створенні колекції та розробці основних елементів.

“Юлія Саніна транслює силу, впевненість в собі і водночас залишається жіночною, не боїться бути слабкою. Успішний та яскравий образ артистки на сцені відмінно балансує з сімейним життям. Для Юлії дуже важливий цей баланс і саме його вона транслює у своїй творчості, так само як і бренд SOVA відображає цей баланс у своїх колекціях. Багатогранність — це про TheHardkiss і нам було важливо відобразити цю багатогранність у своїй колаборації”, — розповідає про колаборацію Анна Коваль, директорка по маркетингу та продажам SOVA.

До колекції увійшли сережки, пірсинг, чокери з шкіри, браслети та різноманітні види каблучок — фалангові, на дві фаланги, каблучки з підвісними елементами та навіть чоловічий перстень.

SOVA x TheHardkiss — перша колаборація ювелірного дому SOVA з артистом. Раніше бренд створював колекції спільно з українськими дизайнерами — LAKE Studio, MARSALA, FROLOV та Litkovskaya.

SOVA, jewelry house – український ювелірний бренд-трендсетер, який відповідає світовим тенденціям. Ідея формування ювелірного гардероба для сучасних дівчат виступає лейтмотивом у всіх колекціях ювелірного дому. Єдиний на українському ринку бренд, який колекційно підходить до запуску продуктів та демонструє сміливість, готовність до експериментів та свободу.
SOVA – це переосмислення класики, якісні та стильні прикраси, які можна змінювати кожен сезон, доповнюючи свої образи до будь-якої нагоди.