Тренчі, жакети та кардигани у весняній колекції Marks & Spencer

ВСІМ ВІТРАМ НАЗЛО

Тануть сніги, а з ними – бажання йти на поводу у кліматичних умов, одягаючись у тяжке об’ємне вбрання. З приходом романтичної пори року жінкам особливо хочеться легкості у думках та образах. За яскравий стиль, якому не загрожує мінлива погода перших тижнів сезону, відповідає верхній одяг з колекції Marks & Spencer весна 2018.

Звернувшись до спадщини бренду, дизайнери подарували нове життя культовим тренчам – легендарному творінню Marks & Spencer та синоніму британського стилю. Найбільш бажану у гардеробах трендсеттерів та фотогенічну у кадрах street style-хронік модель можна підібрати у стриманому бежевому або романтичному червоному кольорах.

Стильний жакет – ще одна річ, без якої просто не обійтись. Завдяки фантазії дизайнерів Marks & Spencer, таку модель можна знайти у колекції під будь-який випадок. Для побачень – витончений жіночний, що підкреслює красу фігури поясом, для прогулянок улюбленим містом та подорожей – комфортний гіпероб’ємний, немов позичений з гардеробу бойфренда. А елегантний вкорочений жакет з мотивами техніки печворк стане незамінним, коли потрібно зачарувати колег та прикрасити офісні будні.

Легкі пальта, кардигани та жакети Marks & Spencer – символи затишку. Прямий крій, стримані відтінки та естетичний лаконізм роблять їх однаково необхідними як для бранчу з подругами, так і довгоочікуваних пікніків у сімейному колі. Що приховати під ними – кокетливу сукню у квітковий принт або пухнастий гольф та кюлоти на випадок холодів – вибір не обмежений.

Сонце – яскравіше, плани – насиченіші, образи – чарівніші! Верхній одяг Marks & Spencer втілює мрії про романтичну весну з вечірками, прогулянками та кокетливим настроєм. Від знакових тренчів та жакетів до ультрамодних кардиганів – багатогранний асортимент, запропонований командою британського бренду, кидає виклик нудному вбранню.