Сезон деніму в M&S

Цієї осені Marks & Spencer представляє новий концепт деніму, адже повсякденний комфорт стає важливим як ніколи. Колекція жіночого та чоловічого деніму зосереджена на таких аспектах як стиль, зручність, різноманітність та універсальність, що втілюються у нових силуетах, відтінках, широкій лінійці розмірів та інноваційних матеріалах.

У рамках багаторічної екологічної ініціативи, на сьогоднішній день 100% бавовни, що використовується для пошиття одягу M&S, включаючи денім, вирощено із дотриманням практик відповідального виробництва. Завдяки високим стандартам наших партнерів, таких як організація Better Cotton Initiative, забезпечується раціональний розподіл водних ресурсів і зменшення використання хімікатів, а також підтримка тисяч локальних фермерів.

Серед жіночого одягу з деніму, M&Sу новому сезоні пропонує не лише джинси, а й сукні та сорочки, що виглядають стильно та водночас дарують комфорт і легкість. Нехарактерні для деніму витончені деталі, такі як волани та вишивка, надають нового звучання та сучасної інтерпретації її класичним моделям.

Улюблені фасониM&S, такі як Ivy, Lily та Sienna, забезпечують максимальний комфорт завдяки ще більшій еластичності. Актуальні моделі джинсів Boyfriend, Balloon та Mom стануть основою трендових та розслаблених образів у поєднанні із затишними джемперами, худі та кросівками.

Чоловіча колекція деніму M&S представлена широким асортиментом сучасних фасонів та оригінальних відтінків, що в поєднанні з розслабленими сорочками та джинсовими куртками складають стильні невимушені комплекти.

Пропонуючи високотехнологічні моделі джинсів із застосуванням інновацій Stormwear™ та 360 Flex, Marks&Spencer прагне забезпечити ідеальну посадку та надати повну свободу рухів.

Денім Marks&Spencer стане якісною основою гардероба та чудово доповнить образи для будь-якої нагоди.