Розіграш золотого кольє “Мрія” від AURUM

У нашої спільної мрії є символ. Так, це той самий величний літак Антонова, який буде відновлено. З часом він обов’язково привітає свою вільну й незламну країну з Перемогою з висоти її мирного неба. А поки – ми даруємо його маленьку копію – золоте кольє, яке ви носитимете біля серця з вірою у світло.

Нагадуємо, що акція “Маєш мрію?” діє з 18 січня по 7 лютого.

У цей період покупці, що зареєстровані у дисконтній програмі компанії AURUM та здійснили покупку у мережі AURUM на суму від 3000 грн, беруть участь у розіграші ювелірного подарунку. Ви матимете можливість виграти кольє “Мрія” із золота 585 проби (артикул 361197). Один чек дозволяє одноразову участь у розіграші. Розіграш подарунку та оголошення переможця відбудеться 9го лютого, час проведення буде оголошено пізніше у наших соцмережах.

Як відбуватиметься розіграш?

Все вирішить щаслива випадковість, коли буде витягнуто з барабану карту з останніми чотирма цифрами номеру чеку, номером телефону, ім’ям та прізвищем покупця.

Учасники, номер чеку яких став виграшним, не пізніше, ніж за 1 день після  розіграшу, отримають смс, viber-повідомлення, e-mail про виграш. Після цього щасливий переможець може обрати – отримати подарунок особисто у фірмовому магазині, або ж на пошту.

Приєднуйтесь – і нехай фортуна вам усміхнеться!

 

До вашої уваги ще дві прості деталей:

  1. Брати участь у розіграші можуть тільки повнолітні.
  2. Під розіграшем мається на увазі покупка золотого кольє “Мрія” за ціною 1 грн.

    Щасти!