Київстар спільно з ювелірним домом SOVA створили благодійну прикрасу для збору коштів на розмінування України

У межах проєкту «Нам тут жити» від Київстар і фонду «Повернись живим» триває збір 175 млн грн для забезпечення транспортом та обладнанням 146 інженерно-саперних груп Сил підтримки ЗСУ. До ініціативи приєднався ювелірний дім SOVA, створивши срібні підвіски, натхненні мотивами історичної української хати. Всі кошти від прибутку з продажу лімітованої прикраси будуть спрямовані на допомогу саперам у розмінуванні.

«Київстар дякує усім партнерам і небайдужим, завдяки яким на проєкт з розмінування «Нам тут Жити» акумульовано 154 млн грн для забезпечення 128 саперних груп. Разом із ювелірним домом SOVA ми запускаємо особливу прикрасу – срібний будиночок, всі кошти від прибутку будуть перераховані на проєкт. Купуючи прикрасу, ви наближаєте чиєсь повернення додому, адже багато хто мріє повернутись у безпечну домівку, де вже не буде мін», – говорить Ганна Захараш, директорка із корпоративних комунікацій Київстар.

Ювелірний дім SOVA приєднався до проєкту «Нам тут жити» від Київстар та фонду «Повернись живим» ще в червні та передав кошти на укомплектування двох саперних груп для розмінування деокупованих територій. Внесок мобільного оператора в проєкт наразі сягає понад 55 мільйонів гривень.

 

«Ми долучилися до проєкту «Нам тут жити» від «Повернись живим» і Київстар, адже нас об’єднала спільна надважлива мета – розмінування країни. Символічно, що ми презентуємо проєкт із будиночками напередодні Різдвяних свят, коли всі загадують бажання. Сподіваємося, що ця прикраса стане особливою для українців, завжди нагадуватиме про дім, де б ти не знаходився», – зазначила Анна Коваль, директорка з маркетингу та продажів SOVA.

 

Усі будиночки лімітованої серії прикрас різні, але їх об’єднує світло з вікон, яке асоціюється із затишком, домом, теплом. Щоб створити такий ефект, ювеліри виконали віконця з фантазійної емалі, яка світиться у темряві. Кожна прикраса поєднує в собі телефонний код вашої області й унікальний номер.

 

Підвісок «Будиночок» доступний у магазинах або на сайті ювелірного дому SOVA за ціною 1690 грн. Відтінки шнурків прикраси можуть відрізнятись.

 

«Нам тут жити» — спільна ініціатива мобільного оператора та фонду компетентної допомоги армії «Повернись живим» за партнерської підтримки групи «1+1 media». 100% зібраних коштів будуть спрямовані на закупівлю екіпірування, обладнання та транспорту для 146 інженерно-саперних груп ЗСУ. Сучасне спорядження має убезпечити життя захисників, які займаються розмінуванням, і прискорити звільнення території України та її акваторій від небезпечного для людей спадку війни й окупації.

Проєкт стартував у травні 2023 року і триватиме до досягнення цільової суми збору розміром 175 мільйонів гривень. Кожен небайдужий може зробити свій внесок і відправити донат на сайті проєкту.