Додаткова знижка 7% всім захисникам та захисницям України

Неможливо переоцінити роль кожного захисника і кожної захисниці у відстоюванні незалежності України. Ми хочемо, аби всі вони відчували нашу щиру вдячність. Ми мріємо, аби всі вони повернулися додому живими, неушкодженими і з Перемогою.

Привітаймо своїх з Днем захисника і захисниці України. Завжди доречно дарувати пам’ятні подарунки – ювелірні талісмани  рідним та близьким. З відкритим серцем.

 

З нагоди свята Ювелірна компанія AURUM дарує додаткову знижку 7% всім захисникам та захисницям України.

Зі Святом, наші янголи-охоронці! Віримо у вас, віримо в Перемогу.

 

Умови акції:

 

Акція проводиться в усіх магазинах торгівельній мережі AURUM та інтернет-магазині в період з 28.09 по 01.10.2023р. (включно).

В Акції приймають участь всі ювелірні прикраси, окрім уцінених категорій, що позначені кольоровими стікерами та бірками.

На зазначену додаткову знижку у розмірі 7% мають право військовослужбовці, що можуть пред’явити чинне посвідчення чи військовий квиток

Механізм нарахування знижки захисника — знижка 7% нараховується як додаткова знижки до всіх акційних знижок та знижки за дисконтом клієнта при послідовному їх нарахуванні.

Знижка сумується зі знижкою до Дня народження клієнта. Знижка з іншими промокодами не сумується.

 

* Під посвідченням мається на увазі:

посвідчення особи офіцерського складу;

військовий квиток для рядового, сержантського і старшинського складу з відповідними службовими відмітками про проходження військової служби

* * Компанія AURUM може на свій розсуд змінити умови, розмір та терміни зазначених знижок