Born in Ukraine: SOVA святкує День Народження подарунками для української армії

Народжені в Україні — митці, вірші, музика, ідеї і бренди. Всі вони такі різні, але об’єднані своєю свободою, незламністю, креативним баченням та гордістю за своє походження.

У нас, як і у всіх українців, одне спільне бажання — Перемога. Святкуючи 22 роки бренду SOVA ми не тільки загадаємо найбажаніше, а й допоможемо йому якнайшвидше здійснитися. У червні ми згадуємо про великі та маленькі перемоги українців та нашого бренду і разом з вами перераховуємо кошти на армію та наближати Перемогу України. 

З 1 по 30 червня 5% від продажу кожної прикраси SOVA буде перераховано до однієї з 5 благодійних організацій та фондів, які займаються допомогою українській армії, медикам та родинам, які постраждали від війни. На яку саме допомогу підуть кошти з продажу, клієнт може вирішити самостійно, вказавши організацію при здійсненні покупки. Обрати можна між фондами“Повернись живим”, “Кожен може”, Hope.ua, Help Ukraine Center та медичним батальйоном «Госпітальєри», БО “Ти не один” (Благодійний фонд 1+1 медіа). 

Пишаємося своєю Батьківщиною та святкуємо вже 22 роки натхнення Україною. Святкуйте разом з нами.