Aurum оголошує акцію «Створи традицію – привітай Захисників»

Створюйте традиції заради найрідніших. Сімейні цінності кожної родини – основа для щастя всієї країни. Ми єдині у любові, правді й злагоді. Наші ЗАХИСНИКИ – найсильніші й мужні, але вони ж – і найвразливіші, бо приймають вогонь на себе і всіма силами намагаються прогнати ворога з нашої землі. Сьогодні їм як ніколи необхідна наша підтримка, увага і затишок обіймів.
Створімо разом традицію вітати захисників не лише напередодні 14 жовтня, а підтримувати їх частіше. Їхня сила духу – найважливіша складова нашої майбутньої ПЕРЕМОГИ.
З 26 вересня по 16 жовтня компанія АУРУМ оголошує акцію «Створи традицію – привітай Захисників»
У цей період ми пропонуємо знижки та вигідні цінові пропозиції:
— надається знижка до 19% на золоті прикраси з категорій «ланцюги» та «браслети»;
— до 16% на золоті вироби за виключенням виробів з категорій «ланцюги» і «браслети»;
— знижка до 32% на срібні прикраси з категорій «ланцюги» та «браслети»;
— до 29% на срібні вироби за виключенням виробів з категорій «ланцюги» і «браслети»;
— до 20% на ікони, обереги та дитячі подарунки.
До всіх названих вище знижок сміливо додавайте дисконт клієнта. Він дійсний. Виключення складають лише товари відмічені кольоровими стікерами – у їхньому випадку діє інша вигідна системи:
— на вибрані золоті прикраси без дорогоцінних вставок із категорії «уцінка» (що позначені жовтими стікерами) надається акційна ціна за 1 грам 2300 грн.;
— на золоті прикраси з дорогоцінними вставками (що відмічені червоним стікером) надається знижка 50% до ціни, вказаної на бірці;
— зберігається акційна цінова пропозиція на срібні прикраси, ікони з кольоровими бірками. Ціна на бірках остаточна, дисконт клієнта не діє.
Знижка у розмірі 5% діє до Дня народження відповідно до умов Дисконтної програми компанії.
Компанія AURUM може вносити зміни в умови та терміни застосування вищезазначених цінових пропозицій та знижок, враховуючи особливості періоду військових дій в Україні.
Підтримуйте наших ЗАХИСНИКІВ і вірте у Перемогу. Слава Україні!