Зимові троянди з доставкою в додому: English Home вміють робити приємно!

Нова зимова колекція турецького виробника домашнього текстилю створена від натхнення ніжними пелюстками троянд. Бутони немов розквітають на покривалах, а з квітів на простирадлах хочеться зібрати букет.

Кажуть, що букет, подарований людині з любов’ю, буде довше радувати око. Складно уявити, скільки Ви зможете насолоджуватися красою зимових троянд, зображених на лінії колекції Winter Rose, так як вона створена з дбайливим ставленням до природи і самим лагідним почуттям до покупців: бренд виготовляє продукцію тільки з натуральних якісних матеріалів, які не шкодять природі і гріють душу людині.

З такою ж філософією випущена і нова серія домашнього текстилю. У колекції представлений широкий асортимент постільної білизни, домашнього одягу, рушників і аксесуарів. Усе декоровано вишивками і принтами цієї королівської квітки в різних кольорових варіаціях: ніжно рожевому, світло-персиковому, ніжно м’ятному і відтінку Чорного моря. Палітра налаштовує на затишок і романтику.

Якість тканин продукції заслуговує на окрему згадку. Адже тактильні відчуття іноді важливіше візуального сприйняття. Тут з образом троянди у бренду виник приємний резонанс: на відміну від гострих шипів рослини, домашній текстиль оформлений в найніжніших матеріалах. Зариватися з головою в ковдру, огортатися рушником і занирюватись в гору подушок ще ніколи не було так комфортно. Кожного разу виробник підвищує стандарти якості, використовуючи новітні технології.

Колекція Winter Rose — останнє слово в підтримці еко-стандартів і перегляді поглядів на світ. Природа — мати людства, і приносячи її частинки в свій дім, можна назавжди знайти відчуття гармонії, якої бракує в сучасному світі.

english-home_winter-rose_10_novyj-razmer english-home_winter-rose_4_novyj-razmer english-home_winter-rose_3_novyj-razmer
english-home_winter-rose_2_novyj-razmer english-home_winter-rose_11_novyj-razmer english-home_winter-rose_1_novyj-razmer