В’язані светри та кардигани в колекції Marks & Spencer

У СВІТІ ВСЕ ЗВ’ЯЗАНО

У сезона пронизуючих вітрів, вічних туманів та хуртовин є безперечна перевага: настав час теплих багатошарових образів та затишних светрів. У перлинну в’язь або косу, з жіночним силуетом або маскулінним, однотонні або у палітрі колорблок – найбільш трендові моделі джемперів та кардиганів представлені в колекції Marks & Spencer осінь/зима 2017-18.

Щоб жінки не розлучалися з відчуттям домашнього комфорту навіть у стінах офісу, дизайнери британського бренду створили светри, що ідеально поєднуються з діловим костюмом. Приталені, зв’язані у формі гольфу, у класичній глибокій палітрі, такі моделі стануть найкращою альтернативою формальним блузам. Разом із миттєвим зігріваючим ефектом, светри Marks & Spencer несуть ще одну благородну ціль – дарують відчуття душевного тепла та приємної ностальгії. Моделі в естетиці ретрошик, розписані графічними візерунками різних кольорів або однотонні у яскравій гамі, віддають данину моді минулих декад та дарують насолоду від зворушливих спогадів.

Якими б не були прогнози синоптиків, немає приводу порушувати моціон. Прогулюватися лабіринтами міського мегаполісу, або пробиратися засніженими стежками до вершин гір можна неквапливо, одягнувши щільний светр, джемпер або кардиган. За комфорт та тепло моделей відповідають матеріали, до складу яких входять вовна, ніжний кашемір або їх унікальне поєднання.

Не тільки на природу, але й на променад: ефектні светри з колекції британського бренду – ідеальні для світських заходів. З моделями, зв’язаними з асиметрією та архітектурними каскадами, вийде ультрамодний образ street style, а з прикрашеними візерунками троянд та гортензій – романтичні look’и для побачень.

Дозволити дівчатам творити – такою ціллю задалися дизайнери Marks & Spencer, доповнюючи колекцію моделями з інтригуючими розрізами, глибоким V-образним вирізом та різними варіантами горловини. Подібні светри надихають спробувати свої сили у мистецтві створювати багатошарові образи, одягаючи під моделі топи та сорочки.

У гардеробах головних модниць сезону, як і у світі, зв’язано все. Підібравши затишні трикотажні, вовняні, кашемірові светри та кардигани з колекції Marks & Spencer жінки отримують задоволення, як від почуття тепла та комфорту, так і від свого стилю. Образи, що створені з в’язаними моделями британського бренду – найкраще джерело насолоди для тіла та души.