ВСЕ БУДЕ DENIM! Джинсова колекція Marks & Spencer весна-літо 2019

Джинсові речі як були актуальні у жіночій і чоловічій моді з самого дня їх створення, так і залишаються на хвилі стилю ось вже 150 років. У сезоні весна-літо, Marks & Spencer презентує колекцію із деніму навіяну актуальними тенденціями та трендами 70-х і 90-х,. Marks & Spencer презентує колекцію із деніму.

У наш час можна впевнено обирати total denim look. Саме тому скласти влучну пару джинсовій спідниці чи штанам — простіше простого. Очевидно, що найкращий вибір — це сорочка або куртка з деніму.

У випадку із джинсовими штанами Marks & Spencer пропонує найтрендовіші моделі: кльош, фасони прямого крою або вкорочені. Відтінки матеріалу — класичний синій, блакитний, і звісно, ефект «вивареного» деніму, який знову у тренді.

Колекція представлена у найактуальнішій модницями довжині спідниць і сарафанів — міді. Але і прихильниці ультрапопулярних міні також знайдуть моделі до душі.

Дизайнери британського бренду запропонували альтернативу культовим «велосипедкам» — джинсові шорти-бермуди. Їх легко обіграти футболками, сорочками та зручним взуттям для створення повсякденних образів.

Свіжий погляд на тренди та вшанування  джинсової моди переплелись у  колекції Marks & Spencer  весна-літо 2019, аби нагадати — ера деніму досі триває!