Вироби з бавовни у Marks & Spencer

Турбота про екологію й усвідомлене споживання зайняли міцні позиції в індустрії моди. Головний принцип — не нашкодити природі. Давно використовуючи органічну бавовну у своїх колекціях, Marks & Spencer підтримує екологічну ініціативу й закликає своїх покупців долучитися до неї.
Чи знаєте ви, що для виробництва однієї пари джинсів потрібні тисячі літрів води?
Водночас у світовій текстильній промисловості майже 30 % становить саме вирощування бавовни.
У 2007 році Marks & Spencer анонсував ініціативу Plan A, спрямовану на відповідальний підхід до вирощування сировини, збереження навколишнього середовища та боротьбу зі змінами клімату. Адже коли йдеться про спасіння планети, плану Б не існує! Результати впровадження програми Plan A в роботу компанії вже дали результати.

Marks & Spencer удосконалив виробництво бавовни: 100 % сировини для одягу отримують з використанням екологічних технологій. Бренд співпрацює з Всесвітнім фондом дикої природи й дотримується стандартів організації Better Cotton
Initiative. Це дозволяє дбайливо ставитися до природних і людських ресурсів під час виробництва: скорочувати витрати води, не використовувати хімічні добрива, підвищувати врожай і покращувати умови праці.

Marks & Spencer привертає увагу громадськості до усвідомленого ставлення до моди і збереження екологічної рівноваги в природі. Зміни починаються з кожного: обираючи одяг, робіть акцент на якість, а не на кількість; віддавайте перевагу речам із матеріалів, вироблених з урахуванням принципів екологічної стійкості. Адже турбота про планету — це спільна справа!