Символ легкості: колекція M&S весна-літо 2019

В сезоні Весна-Літо 2019 Marks & Spencer пропонує поринути у відчуття невимушеності та зручності. Нова колекція сповнена легкістю у кожній деталі. Кольори, фактури та текстури гармонійно доповнюють одне одного, немов демонструють, як сучасна жінка створює власні образи.

Свіжі акценти та грайливе оздоблення присутні у кожній моделі нової колекції від спідньої білизни до верхнього одягу. Денім цього сезону завойовує трендові позиції. Його неймовірна актуальність втілюється у різноманітті вкрочених, широких та вузьких моделей джинсів. Весняним прогулянкам також будуть пасувати міді-сукні і блузи, натхненні мотивами Заходу. Лаконічні та прості фактури додають образу мінімалістичну неповторність та стають невід’ємною частиною гардеробу.

Літній настрій розкриває гама яскравих кольорів та природних відтінків. Безтурботність цієї спекотної пори підкреслюється особливо приємними на дотик льоном і шовком, у яких відбиваються золотаві промені сонця та додають розкішності природним тканинам. Класичний білий колір об’єднує настрої весняного і літнього сезонів. акцентуючи увагу на сучасному баченні істинного стилю, що криється у простоті.

Теплі кольори, від бузкового до охри, присутні й у колекції спідньої білизни, акцентують ніжність жіночого силуету. У пляжній колекції переважають сміливі принти та кокетливі фасони. При виборі купальників може виникнути бажання якнайшвидше вирушити у безтурботність і розчинитись в атмосфері тропічного острова мрії.

Безперервна потреба у змінах, як зсередини, так і зовні, знайшла ідеальне втілення у колекції Весна-Літо 2019 Marks & Spencer. У основі продуманого дизайну лежить синергія розкішного крою, бездоганного оздоблення та якісних тканин. Це поєднання відображає впевнений і водночас розслаблений підхід до створення власного стилю.