Сарафани і сукні в колекції Marks & Spencer

РОМАН ІЗ ЛІТОМ

Любов жінок до суконь неможливо переоцінити. Ще б пак! Адже це одразу завершений образ. Потрібно лише визначитися з ідеальним силуетом і доповнити ансамбль аксесуарами. Сарафани та сукні з літньої колекції Marks & Spencer представлені в розмаїтті трендових принтів і відтінків.

У палітрі моделей переважають природні кольори. Блакитний, лазуровий і бірюзовий втілюють дві стихі — повітря і воду. Морська гамма освіжає образи, як розслаблений відпочинок освіжає думки. Сукні з блакитної бавовни або деніму гарантують влучення у тренд. А в сарафанах бадьорого жовтого кольору, кожна прогулянка стане пригодою. У яскравих принтах колекції також є відтінки смарагдової зелені й рожевого заходу сонця.

Безтурботному настрою сезону підіграють декоративні акценти і принти: екзотичні рослини, різнобарвна смужка і квіткова вишивка. Літні мотиви заохочують відправитися на маленький острів: медитувати під пташиний спів і споглядати краєвиди. Зберегти прохолоду в спекотні дні допоможуть натуральні тканини. Сукні та сарафани з бавовни, льону і деніму чудово підійдуть і для яскравого streetstyle, і для неспішної вечері на яхті.

Любителькам оригінальних силуетів будуть до смаку сукні довжини міді з асиметричним подолом. Колекція поєднує моделі з відкритою лінією плечей, на тонких бретелях і з коротким рукавом. Не залишають літній гардероб і кокетливі рюші.

Закохатися в літо з новою силою! А також пізнати мистецтво насолоди життям і перейнятися атмосферою відпочинку по максимуму, допоможуть яскраві сукні і сарафани з колекції Marks & Spencer.