s.Oliver в WELFARE. Реальна мода для реальних людей

Всесвітньо відомий бренд взуття s.Oliver вперше з’явиться в роздрібному ринку України.

Вже на початку вересня, мережа магазинів взуття Welfare першою запропонує покупцям нову колекцію жіночого взуття s.Oliver осінь-зима 2016-2017 — безперечна якість, в якій поєднується німецька ретельність і англійське благородство …
Основний стиль компанії s.Oliver — Casual і це повністю збігається з гаслом бренду «Реальна мода для реальних людей». Зручність і практичність, відсутність надмірно традиційних класичних елементів — ось основний акцент. Жіноча колекція s.Oliver — це завжди цікава інтерпретація, гра дизайну, стильних деталей і палітри кольорів, які роблять асортимент унікальним і неповторним. Колекції продовжують одна одну, завдяки цьому можна створити комбінований, стильний look, міксуючи ультрамодний, класичний і навіть спортивний стиль. Таким чином, особливості стилю марки s.Oliver — це дизайн і креативність, а також спрямованість у майбутнє.
Взуття s.Oliver завжди виробляється з натуральних матеріалів. Німецький підхід проглядається в доскональному опрацюванні всіх деталей і бездоганній якості. Шви ідеально прошиті, оскільки звичайну проклейку у виробництві не використовують зовсім. Колодка відрізняється зручністю і це запобігає передчасній втраті форми. У холодні місяці s.Oliver пропонує широкий вибір взуття, що кидає виклик непогоді. Незалежно від того, яку модель Ви оберете сьогодні — чоботи «панчішного» типу на плоскій підошві в пастельних тонах або модні, з клиноподібним каблучком — обов’язково відчуєте тепло і комфорт, оскільки чобітки s.Oliver — це висококласна майстерність виготовлення і якісні, міцні, водонепроникні матеріали.
Взуття s.Oliver для сміливих людей, які звикли перетворювати фантазії у реальність. Мережа магазинів Welfare перетворила в реальність можливість купувати бренд s.Oliver в Україні. З вересня, тільки в мережі магазинів Welfare, шукайте на полицях нову жіночу колекцію осінь-зима 2016-2017 і пам’ятайте, реальна мода для реальних людей!