PAZOLINI SPRING / SUMMER 2019

У новому сезоні краса деталей природного колориту надихнула дизайнерів PAZOLINI на створення чотирьох міні-колекцій: ETHNIC, EXOTIC, FLORAL і RUBY.

Етніка із сезону в сезон залишається серед головних трендів літніх колекцій. Розмаїття колорів, поєднання принтів зебри і леопарда, анімалістичні силуети, автентичні малюнки, немов на хустках кікої африканських племен, — все це створює неповторний стиль міні-колекції ETHNIC. Особливу увагу в міні-колекції заслуговує серія сумок і аксесуарів з орнаментом, що нагадує багатоярусні африканські намиста і символи на одязі місцевих племен.

Найчарівніше у світі тварин — природність. У цьому сезоні вона знадобилася дизайнерам для того, щоб точно відчути природну грацію: зміїний принт в поєднанні з яскравими квітковими акцентами представлені в міні-колекції EXOTIC. Гра благородних відтінків і незвичайних фактур — справжній екзотичний коктейль для мисливиць за модними тенденціями.

Романтика на світових подіумах цієї весни заполонила всіх. Знову в моді акцент на квіткових принтах і ніжних, пастельних фарбах. Створять літній настрій, підкреслять жіночність витончені туфлі, босоніжки і снікери з міні-колекції FLORAL, виконані в спокійних лимонних, бузкових і тілесних відтінках.

Найбільш яскраво флоральний мотив представлений в дизайні сумок: абстрактна фантазія, що нагадує розпущену квітку як символ майбутнього літа.

Неповторні, розкішні відтінки природного рубіна в комбінації з найелегантнішим чорним і металізованим сірим — сучасне тлумачення класики, відображеної в міні-колекції RUBY. Витончені туфлі-човники в поєднанні з граціозними сумками на ручці-кільці створять аристократичний образ.