Одяг з квітковим принтом в осінньо-зимовій колекції Marks & Spencer

РАЙСЬКИЙ САД

Бажаючи оточити жінок натхненням та красою, при роботі над колекцією осінь/зима 2017-18 дизайнери Marks & Spencer прикрасили моделі малюнками рослин, звернувшись до головного тренду року – флористичного принту. Від образів для запальних вечірок до ділових та casual look’ів – обриси квітів на вбранні від британського бренду для холодного сезону виглядають особливо ефектно.

Квіткові принти стали ключовою темою колекції та зустрічаються на блузах, топах, сукнях, брюках та спідницях. Ніжні фіалки, художні маки, драматичні троянди, витончені нарциси та ностальгічні незабудки – дизайнери Marks & Spencer залишають право вибору, у чому зачаровувати сьогодні. З композицією – також свобода фантазії. В колекції представлені моделі, прикрашені малюнками дрібних бутонів та розкішних квітів, що розпустилися, з витонченими стеблами та з розлогим листям, з екзотичними ікебанами та дитячими спогадами про польові квіти.

Принти флори на елементах офісного гардеробу – сорочках, сукнях-міді, сарафанах – стануть чудовим способом, як урізноманітнити ділові образи та наповнити будні романтикою. А «стримана» палітра дозволить дотримуватися найсуворішого дрес-коду. Для виходів у світ та вечірніх коктейлів ідеальним рішенням будуть сукні з квітковим орнаментом. Особливість моделей в їх самодостатності, вони створюють ефектний образ без додаткових елементів одягу та аксесуарів. З шовковими топами, прикрашеними строкатим листям та бутонами, виходять чуттєві look’и для побачень, а джемпери з абстрактно-флористичними мотивами створені для експериментів у стилі ретро-шик, до яких схиляють модні інсайдери.

Дрібні та великі, абстрактні та реалістичні, лаконічні та строкаті – цього сезону Marks & Spencer пропонує об’єднувати в одному образі візерунки рослин. Ті, хто наважаться на квітковий total look, можуть приступати вправлятися у «міксології» — ще один тренд сезону, який полягає у поєднанні різних принтів. Так, до спідниці з візерунками фіалок можна підібрати топ у смужку, клітинку або монохромний окрас, до блузи з малюнками троянд або орхідей – брюки з геометричними абстракціями. Колекція вражає рішеннями дизайну, але, незважаючи на яскраві живописні малюнки, усі моделі однаково доречні у рамках будь-якої життєвої ситуації. Практичними їх роблять класичні фасони, майстерний крій, благородні силуети та аристократичні стримані відтінки – все, що закладено у ДНК бренду.

Буяння природи залишилося у літніх спогадах, але «вічноквітучі» принти в колекції Marks & Spencer осінь/зима 2017-18 тішитимуть кожного дня. Майстерні абриси флори дизайнерів британського бренду подумки переносять зі стресових реалій до затишної атмосфери райських садів та у противагу до «похмурого» сезону забезпечують сонячний настрій.