Нові магазини у Passage Mall

Шопінг у Passage Mall став ще приємнішим! В липні в нас відкрилися нові магазини.

▪️ Vivia — магазин прикрас та аксесуарів, який розташувався на 2 поверсі. У магазині представлені різноманітні ювелірні вироби та біжутерія.

▪️ Balinni — магазин італійського взуття та аксесуарів на 3 поверсі Passage Mall. Для тих, хто цінує якість та повсякденний комфорт.

▪️ Viva — магазин оригінального італійського взуття та аксесуарів на 3 поверсі. Тут ви можете придбати продукцію найвідоміших італійських брендів.

▪️ Cop.Copine — це французький одяг з витонченим паризьким акцентом. Оригінальні фасони і несподівані деталі давно вже стали його головною візитівкою. Одяг Cop.Copine – для жінок, які не бояться дивувати та мислити неординарно. Магазин розташувався на 3 поверсі.

▪️Special concept store — мультибрендовий магазин чоловічого одягу на 4 поверсі. Класичні сорочки, штани, джинси, піджаки та футболки — тут є все для чоловіків, які хочуть виглядати стильно та елегантно.

▪️ Fresh Fashion — магазин жіночого одягу на 4 поверсі, в якому зібрані речі від відомих італійських брендів. Тут ви знайдете одяг та аксесуари, які пасуватимуть як до ділових зустрічей, так і до святкових подій.

▪️Cocon — магазин купальників та спідньої білизни. Кожну колекцію професійні байери ретельно відбирають на виставках в Маямі та Парижі. Тут вам допоможуть швидко підібрати елітну білизну або купальник. Шукайте магазин Cocon на 4 поверсі.

Приходьте до нових магазинів у Passage Mall та насолоджуйтесь шопінгом. Впевнені, що тут ви знайдете усе, що шукали!