Найефектніше взуття та аксесуари для новорічних вечірок — в колекції PAZOLINI FW 2017-18

На фоні сонної природи та сірих зимових пейзажів, календар дівчат рясніє, ваблячи різноманіттям святкових вечірок. Романтичні рандеву з обранцем, камерні зустрічі з друзями або галасливі гуляння в колі незнайомців — привід для яскравого образу зі взуттям та аксесуарами PAZOLINI знайдеться завжди!

Передбачаючи бажання дівчат сяяти яскравіше за новорічні вогні, команда італійського бренду створила колекцію взуття осінь-зима, яка відмінно підходить до блискучих образів. Туфлі – човники на ефектному, але стійкому підборі, лофери та напівчеревики з примітним декором із хутра та прикрасою з ланцюжків, бантів і стразів, привабливі строкаті відтінки на гладкій шкірі, розкішний оксамит та лакові поверхні, що немов іскрять – фантазії дизайнерів PAZOLINI, як і жіночій красі, немає межі.

У модельному ряді аксесуарів — таке ж багатство вибору. Від елегантних тоутів до практичних кросс-боді та найдоречніших для сезону вечірок клатчей – улюблену модель можна підібрати під наряд із точністю до півтонів. Здійснюючи мрії дівчат про сумочки та туфлі в тон, команда італійського бренду прикрасила моделі з колекцій аксесуарів та взуття текстурами та палітрою, що ідеально пасують одна до одної. Особливо яскраво фестивальний настрій зими передають яскраво-червоні лакові хендбеги та клатчі з ефектом шкіри пітона.Такі моделі стануть найвдалішою інвестицією в майбутній рік, адже їх неодмінно захочеться носити щодня по завершенню низки новорічних урочистостей.

Якщо при підготовці до свят немає часу ретельно підбирати новорічне вбрання, колекції PAZOLINI стануть модним порятунком. Пари з човників на шпильці в абстрактний принт та тоут в таке ж забарвлення, туфлі на фактурному підборі та хендбеги з ефектом плетінням, моделі з металевим відблиском та сумки у відтінках сяючих далеких зірок створюють самодостатні образи та допоможуть улюбленій сукні виглядати абсолютно в іншому світлі.

У чому зустрінеш Новий рік, у тому і будеш отримувати компліменти — разом із цією модною прикметою варто пам’ятати про ще одну. Вибравши в якості яскравих акцентів для святкового образу взуття та сумки PAZOLINI, дівчина прикрасить собою будь-яку вечірку!