MARKS & SPENCER представляє базову лінію нижньої білизни

Вона прихована від стороннього погляду, але результат її правильного вибору помітний здалеку. Нижня білизна — надійна основа незабутнього образу і перевірений спосіб перетворити повсякденний стиль і настрій. Базові комплекти колекції британського бренду Marks & Spencer практично не відчутні, але комфорт, який вони дарують дівчині, відчутний протягом усього дня!

Моделі нижньої білизни Marks & Spencer — результат більш ніж 130-річного копіткого відточування майстерності і вдосконалення технологій виробництва. Вивірені конструкції, продумані шви, майстерно підібрані матеріали і класичний дизайн — 4 незмінних лейтмотива колекцій втілилися в лінії, яка пропонує базові комплекти.

Знакова модель бренду — ультрам’який бюстгальтер, витканий з ніжного полотна, яке, торкаючись тіла, дарує тактильне задоволення. Формовані чашки або push-up, класичний фасон або мінімайзер — Marks & Spencer надає дівчині карт-бланш для вибору форми бра під потреби її фігури.

Відчуття комфорту і почуття впевненості в собі, джерело завзятого настрою і натхнення для ефектних образів — правильно підібрана нижня білизна здатна творити дива! Щоб не помилитися, потрібно лише зупинити вибір на колекціях британського бренду.

Базові моделі Marks & Spencer не залишать ні шансу на помилку!

Marks & Spencer_Basic Lingerie_T33_2029A_AX_2 Marks & Spencer_Basic Lingerie_T33_4044_V0_2 Marks & Spencer_Basic Lingerie_T33_2993_Y0_2 Marks & Spencer_Basic Lingerie_T33_2710_K1_2 Marks & Spencer_Basic Lingerie_T33_2030_Y4_2