LACOSTE ПРЕДСТАВЛЯЄ КОЛЕКЦІЮ READY-TO-WEAR FALL/WINTER 2017-18

Французький бренд LACOSTE презентував три головні теми сезону Fall/Winter 2017-18 колекції READY-TO-WEAR: «Графіка ліній» (GRAPHIC LINES), «Зимовий гардероб » (WINTER WARDROBE) і «Траса 27» (THE CIRCUIT 27). Капсули підходять для різної погоди – як для теплого початку осені, так і для холодного розпалу зими, і традиційно втілюють розслаблену французьку елегантність, спортивний шик і впізнаваний витончений стиль LACOSTE.

ГРАФІКА ЛІНІЙ
Капсула «Графіка ліній» – це елегантний мінімалізм силуетів і колірних рішень. Спортивна тема залишається ключовим елементом в ДНК LACOSTE, але в цій лінійці її доповнюють абстрактні геометричні форми — кольорові блоки і лінії, які звеличують досконалість простоти.
Кольори: теплий червоний, жовтий, помаранчевий і глибокий синій відповідають за яскраві акценти. Графічні елементи в цих відтінках контрастують і одночасно підкреслюють чистоту білого і графітового — базових кольорів LACOSTE.
Тканини: двостороннє піке, фліс, джерсі і котон дарують колекції фірмову легкість, чистоту і простоту.
Графіка: за візуальну частину колекції відповідають геометричні композиції, побудовані з кольорових контрастних блоків в кращих традиціях перших комп’ютерних ігор або популярної в 1930-х роках архітектурної течії Баухаус. Нові графічні рішення вплинули і на легендарний логотип LACOSTE, який став більш суворим і мінімалістичним.

ЗИМОВИЙ ГАРДЕРОБ
Коли температура наближається до мінімуму, а день стає коротшим, приходить час поповнити гардероб теплим і затишним зимовим одягом. Капсула натхненна модою 1970-х — десятиліттям різноманітності у всьому — від крою до колірної гами. У колекції відчувається вплив і ретрофутуризм — модної течії, яке описує майбутнє, грунтуючись на досвіді минулого. Серед новинок капсули в’язані речі, які об’єднують в собі домашній затишок з технологічними розробками LACOSTE.
Кольори: бежевий, бургунди і шервудский зелений представляють теплу, як осінній ліс, палітру відтінків, а яскравими штрихами в холодній гамі кольорів стали помаранчевий і вишневий.
Матеріали: шерсть, мілано, фланель, тканини з захисними функціями, розробці яких в цьому сезоні бренд приділив багато уваги.
Графіка: капсула «Зимовий гардероб» дарує нове життя класичному картатому принту. Тартан і принц Уельський нагадують про перші колекції зимового одягу LACOSTE і яскраво обігрують стиль ретрофутуризму в одязі.

ТРАСА 27
Любов до автомобілів і швидкості Рене Лакост успадкував від свого батька. Саме цій його пристрасті і присвячена колекція «Траса 27», в якій фірмова спортивна елегантність LACOSTE органічно поєднується з неймовірною енергетикою світу автогонок. Відмінні риси капсули — ергономічні форми, чисті лінії і технологічні матеріали, що повторюють вигини тіла. Колірна гамма «Траси 27» натхненна зовнішнім виглядом гоночних автомобілів: яскраві кольорові смуги на нейтральному тлі виявляють характер і динаміку швидкості, створюючи елегантний і стильний урбан-шик.
Кольори: яскраві відтінки підкреслюють форму і силуети. Окремі елементи вишневого, оранжевого і кислотно-зеленого кольорів контрастують з монохромним синім або білим фоном.
Матеріали: габардин, фланель, технологічні захисні матеріали.
Графіка: Білі і яскраві смуги підкреслюють графічний крій колекції, деякі принти створюють ефект motion blur — розмиття, яке ми бачимо на фотографіях, що швидко рухаються. Дизайнерська команда бренду обґрунтовує використання такого ефекту переосмисленням класичних кодів спортивної моди.