LACOSTE колекція чоловічого та жіночого взуття зима 2017

Знайомими маршрутами — на незвідані території.

Колекція чоловічого і жіночого взуття LACOSTE — запрошення в цікаву подорож, де відкриваються нові горизонти, яскраві враження і нескінченні можливості життя. Лаконічний дизайн, стримана кольорова гама і бездоганна якість — естетика мінімалізму, що є ДНК бренду, кожен раз проявляється у все більш практичних і елегантних моделях. До вишуканого ретро додалася узаконена подіумом класика athleisure і спорт-шик. Все — щоб ви залишалися в необхідному ритмі свого руху, не дивлячись на погоду, дороги і події.

Натхненні невщухаючою енергією сучасних жителів великого міста, команда LACOSTE в лінії взуття втілює відповіді на їхні потреби: активний спосіб життя, комфорт, індивідуальний стиль. При цьому у виборі матеріалів бренд залишається вірним собі: головний матеріал французької марки — тканина піке — вступає у вигідну взаємодію з шкірою і замшею преміальної якості.

Універсальне оформлення, продуманий дизайн і витримана колористика кожної пари — гарантія найвдаліших і продуманих образів, як повсякденного стилю, так і для відвідування світських заходів. Сліпони, мокасини, кеди, кросівки, черевики — кожна модель поєднує традиції бренду і новаторський високотехнологічний підхід, і припаде до смаку жителю мегаполісу, чиї цікавість і енергія спонукає досліджувати міський ландшафт.

Лінія спортивного взуття бренду дотримується філософії свого творця — успішного тенісиста Рене Лакоста. Крім очевидного естетичного і тактильного задоволення, покращує і полегшує тренування за рахунок унікальних технологій, втілених у «дихаючих» матеріалах і продуманому крої.

Зимове взуття у виконанні бренду — компромісний спосіб пережити сувору зиму в міських умовах і при цьому виглядати витончено. Чоловічі черевики і жіночі чоботи делікатно утеплені спеціальними матеріалами, які не дадуть відчути зміну клімату, технологія захисного покриття підошви убезпечать рух стопи і дозволять зберігати стійкість.

Елегантність досягається за рахунок плавних ліній в дизайні. Так, якій би парі ви не віддали перевагу, вона без особливих зусиль підкреслить ваш індивідуальний стиль в поєднанні з актуальними тенденціями, як того вимагає місто і мода.
Легендарна історія бренду, новаторський підхід, сучасні технології та актуальні тренди — бленд, який гідно оцінять сучасні жителі і мешканки мегаполісу, чиїм способом життя так захоплена команда LACOSTE.

  LACOSTE_кроссовкм_3 LACOSTE_сапоги_3 LACOSTE_кроссовкм_4
LACOSTE_сапоги_5 LACOSTE_полусапоги_11 LACOSTE_полусапоги_5