Колекція спідньої білизни Marks & Spencer

БЛИЖЧЕ ДО ТІЛА

На противагу природі, що поринула у зимовий сон, життя жінок вирує як ніколи раніше. Яскраві барви та настрій радіти кожному дню дарує спідня білизна Marks & Spencer з колекції осінь/зима 2017-18. Моделі британського бренду виконані з ніжних та комфортних матеріалів, якими так приємно огорнути себе та вирушити назустріч найцікавішим подіям!

Серед новинок – все найнеобхідніше, щоб пережити холодний сезон з теплом душі та гарячим серцем. До колекції увійшла базова білизна на кожен день, чуттєві та ультрамодні комплекти, а також спокусливі моделі для романтичних вечорів.

Концепт колекції в тому, щоб дівчата могли з легкістю підібрати модель для певного випадку. Так, гладка спідня білизна з лаконічним дизайном стане ідеальною базою для ділових образів, комплекти з аплікаціями та візерунками флори подарують квітучий настрій, а ажурні бюстгальтери, трусики та боді допоможуть зачарувати обранця та ще сильніше полюбити себе. Абсолютний must have – коригуючі моделі, які створені, щоб підкреслити розкішні жіночі форми та відтворити ідеальний виточений силует.

Натуральні тканини моделей підібрані у бажаних відтінках сезону та класичних кольорах. Благородний сірий, червоний гренадин, розкішний смарагд, морська хвиля, перелив перлів, витриманий чорний та ніжний нюд – палітра тішить око. Однотонні моделі або фантазійні варіанти у вигляді візерунків квітів та букетів – дизайнери Marks & Spencer перетворили щоденний вибір спідньої білизни на приємний ритуал прикрашання свого тіла.

Втіливши фантазію у дизайні, команда бренду залишилася вірна собі у легендарних фасонах та відомій ідеальній посадці. Бюстгальтери з повними чашками та глибокою проймою, класичні моделі та балконет – усі варіанти ліфів ніжно підтримують бюст та підкреслюють декольте.

Немов перед вишенькою на торті, жінкам буде важко встояти перед ексклюзивними моделями нижньої білизни з капсульної колекції Rosie for Autograph. Як і в попередніх сезонах, результат колаборації британського бренду та моделі Розі Хантінгтон-Уайтлі вражає щедрим мереживним оздобленням, спокусливими проймами та чуттєвими шовковистими матеріалами.

Спідня білизна Marks & Spencer з колекції осінь/зима 2017-18 дарує найприємніші відчуття та сідає по фігурі, як друга шкіра. Базовий комплект у витриманих відтінках або фантазійний з вишивками квітів – обрав модель від британського бренду, жінки здобувають впевненість у собі, своєму образі та у безперечному розвитку планів, що передбачені на день.