Колекція шкільної форми Marks & Spencer 2019

Британський бренд Marks & Spencer виробляє шкільну форму майже 100 років, з кожним роком удосконалюючи її якість за допомогою інноваційних технологій. Як результат, форма довше носиться, менше мнеться і є більш стійкою до забруднень. У ній діти можуть залишатися дітьми — вчитися, грати й активно проводити час!

Які батьки не мріють, щоб форма довше мала гарний вигляд, менше бруднилася і м’ялася? Розробки Marks & Spencer втілюють їхні мрії в реальність.
Технологія StayNewтм подовжує життя формі. Для пошиття використовується трикотаж із підвищеною зносостійкістю, тому речі витримують багаторазові прання, зберігають форму, не кошлатяться та не втрачають колір.
Формі не страшні негода та забруднення, адже тканина оброблена спеціальним покриттям, яке відштовхує бруд і воду. «Розумна» тканина не мнеться, тому дитячі сорочки, спідниці, сарафани та штани виглядають випрасуваними й охайними. Розробка Crease Resistant зберігає ідеальні стрілки на штанах навіть після прання, а Non Iron значно скорочує час прасування сорочок.

Під час створення колекції шкільної форми Marks & Spencer використовує 100 % органічну бавовну, вирощену в екологічних умовах. Ця ініціатива щодо збереження навколишнього середовища й мінімізації шкоди від виробництва впроваджується брендом уже багато років. Отже, Marks & Spencer подбав не тільки про дитячий комфорт, а і про планету загалом.

Колекція формує практичний і стильний шкільний гардероб. Речі вирізняються універсальністю й чудово поєднуються між собою. Дівчаткам сподобаються сарафани та плісировані спідниці в комбінації з блузами й жакетами. Хлопчики із задоволенням будуть носити штани, сорочки, джемпери та кардигани. Колекцію поєднує класичний англійський стиль — елегантні моделі, лаконічні деталі і стримані кольори.

Шкільна форма від Marks & Spencer вироблена з урахуванням інновацій і модних трендів. Її якість і зручність оцінять як діти, так і батьки!