Колекція нижньої білизни Marks & Spencer і Розі Хантінгтон-Уайтлі весна-літо 2017

ROSIE FOR AUTOGRAPH

Британський бренд Marks & Spencer продовжив творчу колаборацію з Розі Хантінгтон-Уайтлі: модель п’ятий сезон поспіль виступає в якості музи і героїні капсульної колекції нижньої білизни Rosie for Autograph.

В основі колекції Rosie for Autograph весна-літо 2017 — м’який шовк, чуттєві мережива і витіюваті візерунки. Витончені богемні малюнки, вишукані барокові орнаменти і витончені обриси квітів на французькому ажурі імпонують романтичній натурі Розі Хантінгтон-Уайтлі та настрою сезону.

Насичені відтінки бордо, марсали і морської лазурі — ключові кольори колекції, які розбавлені приглушеними тонами пелюсток орхідей, рожевого парфе, вершків і карамелі. Делікатна палітра — в такт ніжної весни.

Перлини колекції — легке кімоно з трендовим принтом і елегантне бра з мереживом, що огортає декольте і шию.

«Капсула Rosie for Autograph весна-літо 2017 оповита флером жіночності: плавні візерунки і обриси квітів залишають м’які відбитки на французькому мереживі. Богемні патерни і палітра прикрашає всі моделі — нижню білизну, сорочки та халати. Атласні тканини і трендові аплікації на нічних сорочках і топах перетворюють моделі в елементи основного гардеробу, які ідеально підходять під штани» — такою бачить колекцію Сьюзі Дженкінсон, керівник напрямку Lingerie, Swim & Active Design в компанії Marks & Spencer.

«У цьому році я відзначаю 5-й рік співпраці з Marks & Spencer в рамках капсули Rosie for Autograph і надзвичайно рада повторити досвід минулих років. Я хотіла знову відчути теплоту, любов і самовіддачу, з якою Сьюзі та її команда працюють над проектом. Нижня білизна і моделі для домашнього відпочинку відрізняються вишуканими флористичними принтами, м’якими конструкціями, а розкішні шовк і шнурівки на корсетах підкреслюють красу жіночих форм. А від домашнього одягу з фантазійними принтами я просто в захваті! »- поділилася думкою Розі Хантінгтон-Уайтлі.

ROSIE_FOR_AUTOGRAPH__SHORT1 ROSIE_FOR_AUTOGRAPH__2-small ROSIE_FOR_AUTOGRAPH__3-small