Колекція ділового жіночого одягу Marks & Spencer FW 2018/19

Колекція ділового жіночого одягу Marks & Spencer FW 2018/19
Концепція power dressing стала популярною у 70-80-х роках минулого сторіччя. У гардеробах жінок, які будували успішну кар’єру, з’явився одяг маскулинного крою. Тепер діловий стиль не обмежений консервативними правилами, а модні тенеденції — прийнятні. Створюємо діловий гардероб на основі колекції Marks & Spencer FW 2018/19.
В осінньо-зимовій колекції M&S представлені сорочки різного крою та відтінків. Універсальний варіант — злегка приталена біла сорочка, її легко комбінувати. Однак в діловому образі також органічно виглядають смугастий і клітчастий принти та флористичні малюнки. В особливо холодні дні альтернативою сорочки стануть водолазки.

Брюки
Крім чорних класичних брюк, зверніть увагу на моделі у відтінках сірого, коричневого та синього. Серед принтів — клітка тартан і вертикальна смужка. Брюки можуть бути прямими, злегка укороченими, завуженими до низу або кльош.

Спідниці
Ідеальна довжина спідниці — до середини коліна. Наймодніша — міді. Міні — не табу у сучасному дрес-коді, але її варто поєднувати із лаконічним верхом, наприклад, з подовженим жакетом строгого крою. Деякі спідниці дизайнери британського бренда доповнили асиметричним кроєм, що не виходить за рамки ділового стилю.

Піджаки
Піджаки чудово довершують образи. Вони можуть бути як деталлю костюма, так і окремим елементом. Marks & Spencer пропонує приталені та подовжені жакети, однотонні або у крупну клітку.

Костюми
Позачасовими і в той же час ультрамодними є костюми: і зі спідницями, і з брюками. Якщо потрібно зменшити рівень офіціозу, замість сорочки одягніть білу футболку або шовкову блузку.

Сукні та блузи
Актуальний діловий стиль не потребує навмисної маскулінності і не виключає сукні та жіночні блузи. Головне, зберігати баланс в образі, адже його складові не тільки одяг, але й аксесуари, макіяж та зачіска. Наприклад, принтовану блузу одягнути з класичними брюками, а для образу з сукнею — зібрати волосся в пучок. Але і це не
догма, для кожної жінки індивідуальна межа power dressing.

Стиль — потужний інструмент, що має значення навіть коли будуєш кар’єру. Отримуйте задоволення, створюючи нові ділові образи.