КОЛЕКЦІЯ АКСЕСУАРІВ PAZOLINI ОСІНЬ/ЗИМА 2017/2018

Вони заставляють серця дівчат битися частіше і, як вишенька на торті, ваблять, поки їх не придбають. З ним і створюються самі стильні образи та, коли вони ідеально підходять один до одного, з’являється почуття, що життя вдалося. Аксесуари PAZOLINI — справжні супутники ультрамодних поглядів та об’єкти жіночих снів — створені, щоб приносити задоволення. Представляючи колекцію осінь-зима 2017/2018, італійські бренди дизайнерів випередили себе: нові моделі сумок, гаманців та платків викликають емоції захоплення.

До колекції увійшли культові фасони сумок, портмоне та шийні хустки, які жінки встигли полюбити за попередні сезони, але оновлені по віянню трендів. Всі моделі виконані в гармонійній палітрі із високоякісних матеріалів, завдяки чому їх не хочеться випускати з рук.

Крім класичних тоут в колекції запропоновані шопер-беги, кроссбоді та месенджери різних розмірів. Приступаючи до дизайну новинок, команда бренду зробила ставку на форму та колір. Лаконічні строгі лінії та ювелірне виконання кожного шва на гладкій або рельєфній шкірі виглядає ще благородніше за рахунок аристократичної, але «живої» палітри. І правда, в руках італійських майстрів навіть класичний чорний відблискує небаченими відтінками. Разом з кольором нуар колекція сумок закохує в себе благородними витриманими тонами: сапфір, осінній клен, синя півонія, червоний гренадін, грифельно-сірий.

У ключових відтінках сезону представлені і шийні хустки. Виконані з розкішних шовковистих тканин, ними приємно огортати шкіру та носити як шарф, або проявити креативність, пов’язуючи на голову на манер тюрбана, або і зовсім прикрасити ними ручку сумки. Тут дизайнери PAZOLINI, як і мода, надають дівчині карт-бланш.

Маст-хев сучасних жінок — ергономічний гаманець. Моделі з колекції осінь-зима 2017/2018 якраз такі. В жіночі портмоне вміщаються грошові купюри, банківські та дисконтні картки, посвідчення водія та навіть абонементи у закриті клуби. При цьому гаманці залишаються витонченими та естетичними під стать своїй власниці. Моделі розташуються навіть в самій мініатюрній сумці, хоча можуть «виходити в світ» і без неї. Гаманець PAZOLINI — самодостатній елемент стилю. У сезоні осінь-зима 2017/2018 дизайнери італійського бренду PAZOLINI представили не просто колекцію аксесуарів, а витвір мистецтва, кожна нова модель — шедевр. І, як властиво справжнім арт-об’єктам, новинки сумок, гаманців та хусток створені, щоб ще більше прикрашати представниць прекрасної половини людства і дарувати їм справжнє щастя.