Графічні принти у весняній колекції Marks & Spencer

КЛІТИНКА VS ЛІНІЙКА

Вбрання стильних дівчат у цьому сезоні нагадують зошит старанної учениці геометрії. Прості фігури та їх абстрактні комбінації у вигляді узорів на брюках, топах і сукнях стали найбажанішими малюнками в гардеробах. Весняна колекція Marks & Spencer багата актуальними принтами та пропонує модні способи підкреслити стиль за допомогою трендових патернів.

Прикрашаючи картатим принтом моделі весняної колекції, дизайнери Marks & Spencer не тільки підтримують останні тенденції подіумів, але й звертаються до своєї спадщини. А в контексті грайливого настрою сезону переплетені один з одним прямокутники виглядають ефектніше. Ще один бонус – клітинка робить образ динамічним, що є ідеальним для активної весни. Особливо яскраво цей принт відображений на топах, спідницях та сорочках, які вдало підійдуть як для офісу, так і для розслабленого дозвілля.

Більш формальна альтернатива – смугастий принт. Сорочки, футболки, брюки, сукні та асиметричні сарафани Marks & Spencer з поперечними чи поздовжніми лініями різної товщини та кольору доречні у будь-якому контексті. Смужки, зображені на моделях, при русі викликають ефект оптичної ілюзії – ідеальна тактика модниць, які не бояться привертати увагу. Приємно потішать і легкі джемпери з блузами в естетиці тільняшок, занурюючи в атмосферу безтурботності морського курорту.

Не дивлячись на розслабленість, моделі з геометричними принтами прекрасно вписуються в робочий і smart casual гардероби. Дизайнери Marks & Spencer рекомендують носити речі з графічними орнаментами як зі стриманими елементами гардеробу без малюнків та вишивок, так і міксуючи узори, об’єднуючи у фантазійні поєднання. Окрему увагу команда бренду приділяє вибору тканин: для теплої весни та майбутнього сонячного літа моделі виконані з дихаючих матеріалів, що не відчуваються на тілі.

Між картатим чи смугастим принтами краще не вибирати, а потішити себе всіма моделями, що сподобалися з колекції Marks & Spencer. Тонке відчуття тренду та вміння адаптувати його під потреби жінок перетворили спідниці, брюки, топи, сукні, жакети та сорочки в головні must have`и сезону, без яких не обійтися!