Флористичні принти у весняній колекції Marks & Spencer

КВІТКОВИЙ СЕЗОН

Що приходить раніше: весна чи бажання змінюватися та зачаровувати? Команда Marks & Spencer обирає друге і колекція весна 2018 підтверджує причинно-наслідковий зв’язок. Варто лише жінці підібрати топ, блузу, сукню чи спідницю з квітковим принтом, як її серце одразу наповниться красою, теплом і романтикою.

Від зворушливих польових квітів, що відсилають у безтурботне дитинство до екзотичних композицій із пальм та орхідей – завдяки майстерності Marks & Spencer візерунки флори ніби розцвітають на тендітному жіночому тілі. В такі рослинні принти можна огорнутися з ніг до голови: у весняній колекції квіткові орнаменти зустрічаються як на топах і сорочках, так і на спідницях, сукнях, сарафанах і жакетах. Жінки вільні обирати — створити floral total look чи зробити модель із зображенням букетів єдиним яскравим акцентом.

Сукня-сорочка з принтом пальмового листя – ідеальний вибір, щоб душею залишатися на островах, а в дійсності презентувати звіт на нараді чи поспішати на презентацію метушливими вулицями міста. Ще один must have у гардеробі ділових леді – шовковиста блуза з екзотичними мотивами. В умовах суворого дрес-коду її можна надіти під класичний жакет, а ввечері залишити сольно для побачення.

До речі, про рандеву. Щоб у найромантичнішому з усіх сезонів було ще більше зворушливих зустрічей з коханим, команда Marks & Spencer пропонує великий вибір кокетливих суконь і топів з рослинними принтами. Приємні тканини, повітряні силуети, архітектурний крій і розкішні східні мотиви в моделях у стилі кімоно – всім цим хочеться прикрасити себе, щоб полонити серце обранця.

Чим ближче літо на календарі, тим більше яскравих барв у гардеробі. Слідуючи модному правилу, жінкам не встояти перед легкими сарафанами, спідницями-міді і топами без бретель. Грайливі зображення тропіків та пальмового листя наповнять радістю кожен день і нагадають, що час планувати відпустку.

Квіткові букети, що представлені в колекції Marks & Spencer весна 2018 у вигляді ефектних принтів – подяка жінкам за те, що їх краса пробуджує природу. Щоб зачарувати всесвіт з особливою витонченістю і тішити себе, залишається тільки створити образ з флористичними малюнками і розквітнути!