ДИКІ СЕРЦЕМ: SOVA ПРИСВЯТИЛИ НОВУ КОЛЕКЦІЮ АФРИКАНСЬКІЙ САВАНІ

Саванна — історія про вічний пошук і вічне полювання. Дикий звір долає величезні відстані, прагнучи добути в сухому кліматі воду і їжу. Але досягає мети далеко не завжди — такі суворі закони природи.

А що людина? Він теж підпорядковується їм щоразу, коли робить вибір: стояти або рухатися — неважливо, що чекає попереду. Шукати і полювати, щоб не допустити посуху в думках, випробувати твердість характеру і переконань. Він такий же житель савани, нехай і бореться з її жорсткими умовами зсередини.

Ювелірний бренд SOVA втілив образ савани в новій колекції прикраслаконічною, але непростою, як сама дика природа. Автори колекції надихалися анімалістичними принтами і африканськими ландшафтами: візерунки на сережках, кільцях і підвісках нагадують чи то окрас зебр, чи то клубок звіриних стежок. Метал звичайно ж, жовте золото, як сонце і біле, як блискучий пісок пустелі.

Лаконічність колекції межує з категоричністю: тільки чорне і біле, емаль і діаманти, коло і лінія. Саванна — реальна і метафорична — не знає півзаходів. Як і героїня колекції — шукачка пригод. SOVA представили її рішучою авантюристкою, яка відправляється в подорож не тільки заради відпочинку, щоб вплинути на світ навколо себе. Вона небайдужа до проблем екології, збереження дикої природи. Компромісу вона вважає за краще позицію, і її стиль відповідає переконанням: в ньому немає нічого зайвого, але кожна деталь не випадкова.

Зйомки рекламної кампанії бренд також провів безкомпромісновідправившись в справжню пустелю і захопивши з собою одяг з колекції бренду Litkovskaya. Однодумця, відомого своєю чіткою позицією і умінням блискуче справлятися із завданнями зовнішніх і внутрішніх «саван».
Колекція включає 18 виробів. Кільця, кольє сережки Пусети і сережки з підвісною частиною, в білому і жовтому кольорі золота. Основні вставкифантазійна емаль і кілька моделей з діамантами.

Ознайомитися з колекцією: https://sovajewels.com/