Бренд PAZOLINI презентує чоловічу колекцію сезону ВЕСНА/ЛІТО 2018

Нова чоловіча колекція PAZOLINI — це поєднання сучасних тенденцій і вічних цінностей, в інтерпретації дизайнерів бренду. Італійські майстри орієнтувалися на смак чоловіків, які цінують комфорт, багатофункціональність і високу якість взуття, їхня робота втілилася в трендову четвірку ліній: Deep blue, Sport mix, Basic, Coffee brown.
«Синій — новий чорний!» — сміливо заявляє лінія взуття Deep blue. Це колір лідерів і перфекціоністів. І ділові, і повсякденні образи в стилі casual знайдуть ідеальну пару лоферів, снікерів чи брогів. Якщо робочий дрес-код передбачає строгий формат — підійдуть оксфорди і дербі. Бездоганне взуття додасть чоловікові впевненості й дозволить зосередитися на важливих питаннях.
Лінія Sport mix — для яскравих індивідуалістів і шанувальників стилю sport chic. Життя на великих швидкостях передбачає тягу до зручності і схвалює трохи зухвалості, тому кросівки знову на піку популярності. Стильний і комфортний дизайн снікерів буде до смаку вимогливим трендсеттерам і прихильникам активного способу життя. Лінія поєднує мінімалістичні моделі і варіанти з контрастними вставками.
Як виглядати не надто нарядно і не надто одноманітно? Back to basics! Лінія взуття Basic повертає до витоків ділового стилю і пропонує освоїти smart casual. Приставка smart — це про гарний смак, комфорт і доречну частку іронії. Дербі, оксфорди, лофери і мокасини стануть прекрасним доповненням базового гардеробу. Це образи, які підійдуть і для ланчу з бізнес-партнером, і для побачення.
Ще одна альтернатива монохрому — насичені коричневі відтінки. Вони чудово виглядають в класичному гардеробі, а також підійдуть тим, хто віддає перевагу стильному casual. Зі взуттям із лінії Coffee brown складно помилитися, збираючи безпрограшний образ — штани та сорочка. Глибокий коричневий колір туфель можна підтримати улюбленим годинником із ремінцем у тон.
Насичені відтінки, натуральні матеріали і сучасний дизайн нової чоловічої колекції PAZOLINI, стануть прекрасним доповненням як класичних, так і повсякденних образів.