Бренд PAZOLINI представляє нову колекцію сезону весна/літо 2018.

PAZOLINI SPRING/SUMMER 2018
В цьому сезоні дизайнери звернулися до глибинної, природної краси, яка притаманна кожному, хто прагне постійного самовдосконалення, вміє насолоджуватися кожним днем і знаходиться в абсолютній гармонії з навколишнім світом. Ця ідея стала основою трьох ключових міні-колекцій Natura, Kinetica та Utopia.

Гармонійний симбіоз усвідомлення і природності відображається у міні-колекції Natura. Відкриті босоніжки і сабо, виготовлені із натуральної шкіри світлих відтінків переплітаються з вишуканими вугільно-чорними лоферами із хвилюючого оксамиту, моделі з флористичними мотивами виступають на контрасті з шкіряними китицями та сяючими паєтками, а класичні форми доповнюються плавною геометрією.

Мерехтливе Задзеркалля, усі грані людського розуму та святкування творчого мислення утілюються у міні-колекції Kinetica. Тактильний принт прикрашає собою лаконічні човники д’Орсе, елегантні вечірні сумки та рюкзаки; базові моделі підкорюють пастельними нотами з матовим та лакованим блиском, а снікери- хвилюючими перлинами.

Про святкування натури над людським генієм, і загадкових, містичних гранях, прихованих у самому серці нічних тропічних лісів, розповідає міні-колекція Utopia. Футуристичний металік, тьмяне срібло конкістадорскіх клинків пом’якшується смарагдовим сяйвом, гострі форми — тендітними стрічками, а моделі з лакованої шкіри — істинно вечірніми варіантами із тканини. Лаконічна перфорація у вигляді екзотичних комах, соковита фуксія та фіолетові спалахи підкреслюють неймовірну атмосферу сутінок та загадковий світ дикої природи.
Чоловіча лінія відрізняється ідеальним балансом між класичними моделями, які виповнені у чуттєвій монохромній палітрі, та яскравим стилем sport chic. У новому сезоні дизайнери зробили акцент на контрастних вставках, футуристичній білій підошві та інноваційних матеріалах.

У новому сезоні Бренд також представляє нову, прогресивну лінію PZLN, яка відображає енергію streetstyle та драйв покоління мілленіалів. Вона розроблена для молодих, активних людей, що інтегровані у Digital та прагнуть слідувати унікальному стилю. Свобода самовираження, пошук свого шляху у світі через призму мистецтва та вірність ідеалам — ключові джерела натхнення при створенні лінії.