Бренд GAP презентує колаборацію з відомою голівудською акторкою Сарою Джесікою Паркер

КОЛАБОРАЦІЯ SARAH JESICCA PARKER ТА GAP
Цього тижня колекція Gap | Sarah Jessica Parker уже буде представлена у магазинах GAP на території України . Колекція уособлює магічну комбінацію любові та вдачі, оскільки черпає натхнення з особливої традиції родини Сари Джесіки Паркер, в якій прийнято бажати один одному вдачі, промовляючи: «Rabbit, rabbit» («Кролик, кролик») першого числа кожного місяця.

Колекція наповнена принтами з кумедними парасольками, смужками, та яскравими квітами. Колекція Gap | Sarah Jessica Parker представляє одяг для малят та дітей. Крім того, завдяки плідній співпраці, акторка успішно розробила дизайн жіночих суконь у декількох варіаціях, які також представлені у лімітованій колекції у магазинах GAP на території України.

«Займаючись дизайном дитячої колекції для Gap, я отримала цілковите задоволення від процесу, маючи змогу реалізувати свій потенціал як мама та як одна з восьми дітей у багатодітній родині» — коментує Паркер. «Сподіваюсь, що діти з радістю вподобають новинки, які будуть асоціюватись лише з ніжними та теплими спогадами дитинства».
Одним з головних мотивів колекції стали вишиті кролики. Крім того, «родзинкою» колекції стали вшиті ярлики, що допоможуть ідентифікувати власника навіть через багато-багато років. Чудова річ як для сімейної реліквії, чи не так?

Неодмінними фаворитами для дівчат з колекції Gap | Sarah Jessica Parker стануть бавовняні сукні, принтові футболки, та чарівні спідниці, тоді як хлопчики будуть в захваті від легких бавовняних сорочок кольору хакі.

Завітайте до магазинів GAP та оберіть моделі, що неодмінно стануть вашими фаворитами.