Аксесуари і декор для дому English Home — святковий антураж для вечора закоханих

Безмовні помічники купідона: аксесуари і декор для дому English Home — святковий антураж для вечора закоханих
Коли Він приносить їй каву в ліжко і дарує квіти без приводу, коли Вона влаштовує романтичну вечерю при свічках і залишає йому останнє тістечко — любов проявляється у всьому і незалежно від дати. Зробити 14 лютого особливим і назавжди залишити свято в пам’яті допоможуть романтичні аксесуари English Home.

У таємничій напівтемряві вечора 14 лютого єдине джерело світла — мерехтіння свічок. Ароматичні або без запаху — аксесуари English Home створюють сприятливе для романтичного настрою напівсвітло. У формі і відтінку ніжних лілій, в делікатному рожевому плетінні або в лаконічних прозорих склянках — свічки з колекцій бренду запалять атмосферу вечора.
Продумати все до дрібниць і підібрати під них свічники — вироби English Home надихають передбачити деталі. У формі келихів на довгій ніжці зі скла кольору стиглого персика і запашного бузку, або в кованих каркасах з хитромудрим візерунком, чи в високих білосніжних канделябрах — свічники стануть не просто функціональним елементом, а й вишукано прикрасять інтер’єр.
Піднос — ще один маст хев свята. У колекції бренду представлені стійкі аксесуари з міцним дзеркальним дном і витонченим обрамленням з боків. Мереживні візерунки запропоновані в відтінках рожевого, пастельного, червоного або бордо. Подати страви в вітальні, на кавовий столик або відразу в ліжко — палітра надає можливість варіювати локації для вечері тет-а-тет.
З подарунком і оберемком улюблених квітів за спиною — обранець повернеться додому не з порожніми руками. Вази English Home надійно розмістять в собі найрізноманітніші букети. З білої кераміки — варіант для півоній, вироби зі скла — для троянд і орхідей, а ковані вази в білосніжному або лососевих відтінках — створені спеціально для ніжних пролісків і тюльпанів.
Як слуги купідона і амурів — аксесуари і декор English Home створюють настрій для свята любові і пропонують для нього різні сценарії. Не обмежувати фантазію, а пустити її в вільний політ — багатогранні колекції виробів бренду надихають влаштувати 14 лютого вишукане святкування.

English Home_3 English Home_16 English Home_4
English Home_32 English Home_22 English Home_14